Aláírást gyűjtenek az újpestiek, mert szerintük egy Elem utcai öntöde kéményei szúrós szagú füstöt okádnak. Az üzemet két éve már megbírságolták, mert határérték felett szennyezte a levegőt, ezt idén is megállapította a környezetvédelmi hatóság. A zöldek szerint szúrópróbaszerű ellenőrzést kellene végezni, a lakók pedig azt akarják elérni, hogy az öntődét zárják be.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése