2008. november 24., hétfő

Bűzre panaszkodnak az újpestiek

Aláírást gyűjtenek az újpestiek, mert szerintük egy Elem utcai öntöde kéményei szúrós szagú füstöt okádnak. Az üzemet két éve már megbírságolták, mert határérték felett szennyezte a levegőt, ezt idén is megállapította a környezetvédelmi hatóság. A zöldek szerint szúrópróbaszerű ellenőrzést kellene végezni, a lakók pedig azt akarják elérni, hogy az öntődét zárják be.

Nincsenek megjegyzések: